پروژه‌های EPC

برخی از پروژه‌های EPC

  1. خانه
  2. >
  3. پروژه‌ها

فولاد دشتستان

شرکت فولاد دشتستان در زمینی به مساحت 20 هکتار درشهرک صنعتی زاویه جهت تولید ورق های گالوانیزه تاسیس گردیده است که برق ورودی آن 7 مگاوات بوده و شرکت تابلو صنعت توان به صورت  EPC، در یک فاز برقرسانی این پروژه را انجام داده است.

شرکت مهندسى و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا

این قرارداد طراحی ، ساخت ، حمل و نصب و راه اندازی یک دستگاه پست سیار 63/20 کیلو ولت انبار مرکزی شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا می باشد.

این قرارداد شامل یک دستگاه پست سیار 63/20 کیلوولت با ترانس 30 مگاوات آمپر می باشد ، این پست سیار بر روی دو دستگاه تریلر می باشد که یک دستگاه کمر شکن شامل تجهیزات فشار قوی و یک دستگاه تریلر برای نصب تجهیزات 20 کیلوولت می باشد.

اداره مهندسی نیروی هوایی

موضوع این قرارداد نوسازی پست های فشار متوسط و فشار ضعیف پایگاه های نیروی هوایی بندرعباس ، چابهار ، دوشان تپه تهران و نیروگاه بندر عباس می باشد.

شرح موارد انجام شده به صورت ذیل می باشد:

  • ابتدا طراحی جدید برای تمامی پست ها انجام پذیرفت.
  • تمامی تابلو های فشار متوسط و فشار ضعیف برکنار گردید.
  • تمامی پست ها کاملاٌ نظافت گردید.
  • با توجه به قدیمی بودن کابل ها که از نوع روغنی بود مفصل تبدیلی فشار متوسط خشک به روغنی برای تمام ورودی تابلو ها انجام پذیرفت.
  • تعویض کامل تابلو های نیروگاه که از نوع کشویی بود انجام پذیرفت.

موزه ملی آب ایران

این قرارداد نیرورسانی و احداث یک دستگاه پست 1600 کاوا و برگشت کابل های فشار ضعیف برای ساختمان های اداری – رفاهی ، روشنایی محوطه و روشنایی داخل موزه می باشد.

برای تسهیل در نیرو رسانی و حفظ استاندارد های مهندسی یک تونل انتقال نیرو به طول 550 متر احداث گردید با توجه به کوهستانی بودن مسیر این تونل، شیب ابتدا تا انتها به صورتی طراحی گردید که با یک شیب ملایم اجرا گردد و در داخل آن 5 ردیف سینی کابل و یک دستگاه پست 1600 کاوا به همراه فونداسیون اجرا گردید.

نیروگاه خورشیدی رفسنجان

این نیروگاه به میزان 1000 کیلووات است که در دو فاز در حال اجرا می باشد که طراحی ، اجرا و تامین تجهیزات 500 کیلووات از این پروژه و ساخت پست برق و اتصال به شبکه به عهده شرکت تابلو صنعت توان می باشد.

 این پروژه در دست انجام می باشد.

فهرست