معرفی شرکت

تابلو صنعت توان در زمینه های مهندسی ، تولید و اجراء طرح های برقی و صنعتی فعالیت دارد . این شرکت از بدو تاسیس با تکیه بر دانش سرمایه های انسانی خود و همچنین انتقال فن آوری های نوین و به کارگیری آن توانسته است رشد قابل ملاحظه ای در تولید ، مهندسی و اجرای پروژه ها در تمامی زمینه های فعالیت خود و حوزه های مختلف کسب کند.
در بخش مهندسی با اتکا به واحد مهندسی کارآزموده و با تجربه که طی سالیان متمادی همواره در کنار این شرکت کسب تجربه و افتخار داشته اند و با بهره گیری از جدید ترین نرم افزارهای مورد نیاز در صنعت برق امکان ارائه کلیه مدارک مهندسی قدرت در فازهای مختلف جهت پروژه های توزیع قدرت امکان پذیر میباشد . انتقال اطلاعات و کسب تجربه از شرکتهای اروپایی و آسیایی در قالب همکاری مشترک از دیگر دستاوردها و خدمات این شرکت می باشد.

معرفی شرکت تابلو صنعت توان

در بخش تولید ، این شرکت با در اختیار داشتن دو کارخانه مجزا به مساحت 14000 متر مربع و استفاده از ماشین آلات پیشرفته فعالیت خود را در بخش تولید تابلوهای فشار ضعیف و فشار متوسط آغاز نمود و پس ازآن در سال1384این شرکت با اتکا به دانش فنی، طراحی پست های کامپکت را آغاز نمود و تا سال 1388 تمامی تست ها و آزمون ها مربوطه انجام گردید، در نهایت درهمان سال این شرکت موفق به اخذ مجوزهای لازم جهت ورود به وندور لیست شرکت توزیع برق تهران گردید.

توجه به نیاز بازار

با توجه به نیاز و درخواست مشتریان شرکت، از سال 1396 این شرکت با همکاری شرکت GRONTECH آلمان نسبت به طراحی ، ساخت و انجام آزمایشهای نوعی جهت تولید کلید قطع کننده زیربارگازی با امکان اتصال زمین SF6 LOAD BREAKER SWITCH اقدام نمود که این محصول از اواخر سال 1397و پس از اخذ تاییدیه ازسازمان توانیر به بازار عرضه شد.
در راستای تکمیل سبد محصولات شرکت و تامین رضایت مشتریان، مذاکرات گسترده ای طی دو سال گذشته انجام پذیرفت و در نهایت نسبت به عقد قرارداد انتقال تکنولوژی ساخت تابلوهای کشویی فشار ضعیف از کشور چین اقدام شد.

معرفی شرکت تابلو صنعت توان

ارزش‌های تابلو صنعت توان

اعتقاد و اعتماد به روشهای مدیریت نوین و پویا ، تعهد به ارزش های انسانی ، شایسته سالاری و بومی سازی تکنولوژی های روز دنیا از جمله ارزشهای پایه ای تابلو صنعت توان می باشد گستره خدمات و محصولات شرکت تابلو صنعت توان در صنایع مختلف از جمله : شبکه توزیع نیرو ، نفت ،گاز ، پتروشیمی ، صنایع هوایی ، صنایع معدنی ، ساختمانی ، نیروگاه و تولید انرژی های نو به صورت راهکار جامع می باشد.

فهرست